Partnerský program

Zarábať s nami môže každý aktívny užívateľ prostredníctvom svojich uložených dát. Za stiahnutia Tvojich súborov dostávaš body, ktoré môžeš premeniť na premium účet, alebo vygenerovať kupón.

Prehľad možných obmien

Veľkosť súboru Čiastka
1 KB 0.005 BODOV
1 + GB 0.010 BODOV
2 + GB 0.015 BODOV
3 + GB 0.020 BODOV
4 + GB 0.025 BODOV

Body sa aktuálne prideľujú za stiahnutia súborov zo všetkých krajín Európskej únie a Švajčiarska. Free užívateľ môže vygenerovať maximálne 1 obodované stiahnutie súboru denne. Premium užívateľ môže vygenerovať maximálne 2 obodované stiahnutia súboru denne.

Odporúčania

  • Zdieľaj dáta, ktoré bude chcieť sťiahnúť veľa ľudí
  • Súbory zbytočne nerozdeľuj na časti menšie ako 5 GB. Súbory rozdelené na viac častí maju v súčte podstatne menej stiahnutí ako jeden veľký súbor
  • Súbory zbytočne nevkladaj do archívov (rar, zip...) ak to nie je nevyhnutné. Takéto súbory sú pre ľudí taktiež menej atraktívne. Navyše v prípade videa (avi, mkv...) nebude možná konverzia na stream
  • Odkazy na Tvoje súbory sa snaž čo najlepšie rozšíriť. Využívaj blogy, diskusné fóra, facebook, twitter...
  • Súbory nahrávaj výhradne na Euroshare a nekombinuj s inými dátovými úložiskami. Toto výrazne znižuje konverziu free užívateľov na premium a v konečnom dôsledku aj Tvoje zárobky!

API Documentation

Tento web používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíteViac informácií.